Profesjonalizm i skuteczność – Adwokat Grzegorz Kalamala

Adwokat Grzegorz Kalamala działa na rynku usług prawnych od 2001 roku, w początkowym okresie do 2010 roku prowadząc Kancelarię Radcy Prawnego, natomiast od 2010 roku prowadzi Kancelarię Adwokacką. Siedziba Kancelarii znajduje się w Zabrzu przy ulicy Wolności 262.

W swojej pracy Adwokat Grzegorz Kalamala wykorzystuje wiedzę prawniczą zdobytą na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także na licznych szkoleniach zawodowych.

Uprawnienia adwokata wynikają z wpisu na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach.

 

Radca prawny w Zabrzu

 

Adwokat Grzegorz Kalamala posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe wynikające z reprezentowania stron przed Sądami powszechnymi, które nabył zajmując się wieloma różnorodnymi sprawami cywilnymi, gospodarczymi, rodzinnymi i karnymi. W swojej pracy kieruje się dobrem Klientów oraz zasadami etyki adwokackiej.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Grzegorza Kalamala gwarantuje Klientom profesjonalizm oraz najwyższy standard obsługi prawnej. Zapewniamy dyskrecję i elastyczność w zakresie spotkań oraz życzliwą atmosferę.

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie

+48 032 776 13 83
+48 602 472 471

adwokat@kancelaria-kalamala.pl

ul. Wolności 262
(IV piętro, pokój 409)
41-800 Zabrze